110-sentralen

Brannvesen

Aukra:
Nordmøre og Romsdal Brann og Redning IKS
norbr
71 19 18 00

Brannsjef Alf Magne Smørholm
alf.magne.smorholm@molde.kommune.no

Aure:
Nordmøre interkommunale brann og redningstjeneste
kristiansund.kommune
71 57 40 00

Brannsjef Kjell Inge Mathisen 
Kjell-Inge.Mathisen@kristiansund.kommune.no

Averøy:
Nordmøre interkommunale brann og redningstjeneste
kristiansund.kommune
71 57 40 00

Brannsjef Kjell Inge Mathisen 
Kjell-Inge.Mathisen@kristiansund.kommune.no

Fjord:
Fjord Brannvesen
fjord.kommune
41 86 78 00

Brannsjef Lars Kjell Smoge
lars.kjell.smoge@fjord.kommune.no


Giske:
Ålesund Brannvesen KF
aabv
70 16 32 00

Brannsjef Geir Thorsen
geir.thorsen@alesund.kommune.no

Gjemnes:
Nordmøre og Romsdal Brann og Redning IKS
norbr
71 19 18 00

Brannsjef Alf Magne Smørholm
alf.magne.smorholm@molde.kommune.no

Hareid:
Hareid og Ulstein Brannvesen
ulstein.kommune
70 01 76 25

Brannsjef Olav Brubakk 
olav.brubakk@ulstein.kommune.no

Herøy:
Herøy Brann og Redning
heroy-no.kommune
99 21 00 03

Brannsjef Tore Langevatn
tore.langevatn@heroy.kommune.no


Hustadvika:
Hustadvika Brann og redning
hustadvika.kommune
47 62 33 55

Brannsjef Finn Kjetil Viken 
finn.viken@hustadvika.kommune.no

Kristiansund:
Nordmøre interkommunale brann og redningstjeneste
kristiansund.kommune
71 57 40 00

Brannsjef Kjell Inge Mathisen
Kjell-Inge.Mathisen@kristiansund.kommune.no

Molde:
Nordmøre og Romsdal Brann og Redning IKS
norbr
71 19 18 00

Brannsjef Alf Magne Smørholm
alf.magne.smorholm@molde.kommune.no

Rauma:
Nordmøre og Romsdal Brann og Redning IKS
norbr.
71 19 18 00

Brannsjef Alf Magne Smørholm
alf.magne.smorholm@molde.kommune.no


Sande:
Sande Brannvern
sande kommune
70 02 67 00

Brannsjef Kjell Martin Vikene
kmv@sande-mr.kommune.no

Smøla:
Nordmøre interkommunale brann og redningstjeneste
kristiansund kommune
71 57 40 00

Brannsjef Kjell Inge Mathisen 
Kjell-Inge.Mathisen@kristiansund.kommune.no

Stranda:
Stranda Brannvesen
stranda kommune

70 26 80 00

Brannsjef Inge Teigen 
inge.teigen@stranda.kommune.no

Sula:
Ålesund Brannvesen KF
aabv

70 16 32 00

Brannsjef Geir Thorsen
geir.thorsen@alesund.kommune.no


Sunndal:
Nordmøre og Romsdal Brann og Redning IKS
norbr
71 19 18 00

Brannsjef Alf Magne Smørholm
alf.magne.smorholm@molde.kommune.no

Surnadal:
Surnadal Brannvesen
surnadal.kommune
71 65 58 00

Brannsjef Tor Arne Moen
tor.arne.moen@surnadal.kommune.no

Sykkylven:
Sykkylven Brann- og redningskorps
sykkylven.kommune
70 24 65 00

Brannsjef Oddmund Grebstad
oddmund.grebstad@sykkylven.kommune.no

Tingvoll:
Nordmøre og Romsdal Brann og Redning IKS
norbr
71 19 18 00

Brannsjef Alf Magne Smørholm
alf.magne.smorholm@molde.kommune.no


Ulstein:
Hareid og Ulstein Brannvesen
ulstein.kommune
70 01 76 25

Brannsjef Olav Brubakk
olav.brubakk@ulstein.kommune.no

Vanylven:
Vanylven Brann og redning
vanylven.kommune
90 86 84 36

Brannsjef John Sindre Kragset
john.sindre.kragset@vanylven.kommune.no

Vestnes:
Vestnes Brannvesen
vestnes.kommune
71 18 40 00

Brannsjef Frank Skorgenes
frank.skorgenes@vestnes.kommune.no

Volda:
Volda Brann og redning
volda.kommune
70 05 87 00

Brannsjef Roy Inge Heltne
roy.inge.heltne@volda.kommune.no


Ørsta:
Ørsta Brann og redning
ørsta.kommune
70 04 97 00

Brannsjef Thomas Winther Leira
Thomas.Winther.Leira@orsta.kommune.no

Ålesund:
Ålesund Brannvesen KF
aabv
70 16 32 00

Brannsjef Geir Thorsen
geir.thorsen@alesund.kommune.no